Altın24, GOLD.AE' nin kardeş kuruluşudur.

Altın ve Gümüş Kumbaranız   

 
NE? NASIL?
 
Altınla ilgili aradığınız her şey tek adreste;  "Altın24"
 
Sitemiz üzerinden yapabileceğiniz işlemler ve sunulan hizmetler;
 

Doğrudan sistemimize kolayca kayıt yapılarak, 24 saat e-mağazamızda satışa sunduğumuz, külçe, yerel altın sikkeler, global altın ve gümüş sikkeler, İslami altın ve gümüş sikkeler, mücevherler satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin adresinize güvenli şekilde teslim edilmesini tercih edebileceğiniz gibi, Kapalıçarşı şubemizden teslim de alabilirsiniz.

İkinci Halife Umer Ibn al-Khattab, ağırlıklarından ötürü herkesçe bilinen "7 dinar 10 dirhem ağırlığına eşit olmalıdır" standardını yerleştirmiştir. Bunun ışığında, Gold AE’ nin eski çeşit altın ve gümüş sikkelere dayandırarak çıkardığı “İslami Ürün Grubu”na ait İslami altın ve gümüş sikkelerimizi de e-mağazamızda bulabilirsiniz. İslami kanunlara göre, İslami dirhem 2.975 gram saf gümüşken; İslami dinar 21.25 gram saf altındır.

Öte yandan sisteme, tercih ettiğiniz tasarımın görselini yükleyerek ön izlemesini onaylayıp,
özel tasarım sikkenizin siparişini verebilirsiniz. Sikkelerinize, tasarımlarınızın kazı veya lazer baskı ile uygulanması sizin tercihinize bağlıdır. Özel günleriniz, kurumsal kullanım, vb. için istediğiniz tasarımın görselini yüksek çözünürlükte yollamanız gerekmektedir. Bunlar yine adresinize teslim edilebileceği gibi Kapalıçarşı’daki şubemizden de teslim alabilirsiniz.

Altın ve gümüş işlemleri yapabileceğiniz platformumuz, hem Kapalıçarşı’ya özel altın fiyatı ile aynı gün fiziki teslimat hem de uluslararası altın ve gümüş fiyatlarıyla işlemleri yapıp teslimat talep etmenize imkan sunan bir yenilik olarak hizmetinize sunulmaktadır. Bununla birlikte, piyasanın hareketliliğine de bağlı olarak, genellikle Kapalıçarşı fiyatından daha cazip fiyatla işlem yapma imkanı sunmaktayız. Hesabınızda bulunan altın ve/veya gümüş birikimlerinizi istediğinizde, gerçekleştirdiğiniz işlemin miktarına göre, ürün kataloğumuzdan tercih edeceğiniz ürünü adresinizde teslim alabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri Kapalıçarşı’daki şubemizden de teslim alabilir veya, hasabınızda tutmaya devam edebilirsiniz.

Tüm bu hizmetlerimizinin yanı sıra; Altin24 altın/gümüş kumbarası hizmetimiz; vereceğiniz bir talimat ile, düzenli periyotlarda altın ve/veya gümüş satın alarak biriktirmenize olanak sağlamaktadır. Üye formunu doldurduktan sonra, size faturanız gönderilecektir. İstediğiniz zaman, yeni bir talimat vererek, birikimlerinizi kısmen ya da tamamen nakde çevirebilir veya teslim alabilirsiniz.

 
Bol birikimli ve kazançlı bir yatırım aracı kullanmak için doğru adrestesiniz!
 
Bloomberg terminalindeki ‘ALTN’ sayfasından bizi takip edebilirsiniz.

Haberler, özel raporlar ve sorularınız için bizi twitter'da takip edebilirsiniz.

   

 Facebook hesabımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Telifi Altın24'e aittir. © Her Hakkı Saklıdır. Altın24, GOLD.AE' nin kardeş kuruluşudur.