Altın24, GOLD.AE' nin kardeş kuruluşudur.

Altın ve Gümüş Kumbaranız   

 
HAKKIMIZDA
 

ABU-ALHAJ YÖNETİM DANIȘMANLIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

 

Abu Al-Haj Yönetim Danıșmanlık ve Ticaret Limited Şirketi, İstanbul’da kurulu olan bir yatırım yönetimi danışmanlığı firmasıdır ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE)’nin Dubai eyaletindeki Dubai Uluslararası Finans Merkezi (Dubai International Financial Centre-DIFC)’nde bulunan Abu Al-Haj Holding Limited firmasının iştiraklerinden biridir.

Farkımızı ortaya koyan işimizin temelini; başlıca varlık seçenekleri ve yatırım yaklaşımlarındaki uzmanlığımıza ve yalnızca spekülasyondansa karı hedefleyen, kanıtlanmış başarısı olan iş felsefemize, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin Türk ve Körfez piyasaları hakkında mali danışmanlık gereksinimleri konusunda ‘know-how’- bilgi sahibi olmamıza, dinamik ve profesyonel danışmanlık metotlarımıza ek olarak, stratejik işlemler aracılığıyla her iki taraf için sürekli yeni yatırım fırsatları sağlamaya çalışmamız oluşturmaktadır.

Abu Al-Haj Yönetim Danıșmanlık ve Ticaret Limited Şirketi, yatırımcıların toplanmış fonlarını önceden belirlenmiş amaçlar ışığında kendi profil ve tercihlerine göre tasarlanan hedeflerini; özel sermaye için yatırım stratejileri, yatırım bankacılığı araçları, proje yönetimi, emtia ticareti, tarım ve hayvancılık yatırımları, gayrimenkul danışmanlığı, kurumsal finansman, varlık yönetimi ile normal şartlarda, özellikle bireysel yatırımcıların ulaşmakta zorlanacağı; çeşitlendirme imkanı, likidite ve profesyonel yönetim danışmanlığı hizmeti sunar.

 
GOLD.AE
 

Holding iştiraklerinden biri olan GOLD AE (Gold Arab Emirate)’nin Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Kuveyt, Suudi Arabistan, Mısır, İsviçre ve Türkiye’de şubeleri bulunmaktadır. Bu şekilde hem 24 saat fiziki altın ve gümüş külçe işlemlerinin yapıldığı hem de dünyanın her yerine teslimat imkanının olduğu elektronik platformu ile değerli madenler piyasasında fark yaratmıştır.

 
ALTIN 24
 

Altın24, Merkezi Dubai’ de bulunan Abu Al-Haj Holding’e bağlı, Abu Al-Haj Yönetim Danışmanlık ve Ticaret Limited Şirketi’ne ait bir markadır. Firmamızın Türkiye’de nihai yatırımcının hizmetine sunduğu www.altin24.com hem körfez ülkelerinde hem dünya altın ve gümüş pazarında ciddi büyüklükte işlem hacmine ulaşmanın verdiği güç ve deneyimle hizmetlerini sunmaktadır.

Her çeşit yatırımcının güvenle işlem yapabileceği, hem külçe hem de yerel ve global sikkelerin yanı sıra özel tasarım sikkelerinin de bulunduğu Altın24’ te, ayrıca Türk halkının altın biriktirme geleneğine hizmet eden markamıza ait altın ve gümüş kumbaraları bulunmaktadır.

 
Bloomberg terminalindeki ‘ALTN’ sayfasından bizi takip edebilirsiniz.

Haberler, özel raporlar ve sorularınız için bizi twitter'da takip edebilirsiniz.

   

 Facebook hesabımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Telifi Altın24'e aittir. © Her Hakkı Saklıdır. Altın24, GOLD.AE' nin kardeş kuruluşudur.